ترفندهای بازی پوکر 2021 کاربردی تره؟

khoshcp
khoshcp
ترفندهای 2012 بازی پوکر کاربردی تره؟

معرفی ترفند های بازی پوکر

اگر پوکرباز هستید حتما درباره این ترفندهای بازی پوکر چیزهای زیادی شنیدید یا حتی ازشون در موقعیت‌های مختلف استفاده کردین و نتیجه خوبی گرفتین. اما برای اونایی که نمیدونن میگم؛ میز پوکر مملو از خبرهای ریز و درشت و ترفندهای بازی پوکر هیجان‌انگیزه.

کیه که دلش نخواد عینک اشعه ایکس داشته باشه و بتونه ازون نه فقط برای جاسوسی، بلکه برای دیدن کارت‌های دست حریف تو بازی پوکر هم استفاده کنه؟

البته که نمیشه انتظار داشت علم تو این زمینه هم کمکمون کنه اما تو این مسیر نشونه‌هایی هست که یک پوکرباز حرفه‌ای باید فورا اون‌ها رو ببینه و ازش برای برنده شدن بهره بگیره. نشونه‌های مختلفی هم وجود داره مثل پوکر فیس بودن، یا استفاده از زبان بدن یا حتی طرز بلوف زدن حریف!

حتی اگر فکر کنین خدای پوکر فیس هستید، باز هم چیزی وجود داره که شمارو سر میز پوکر متعجب کنه! اگه میخواین خیلی نامحسوس از این ترفندها استفاده کنین، باید کامل اونارو بشناسین. با خوش شانس در ادامه همراه باشید تا ترفندهای پوکر رو یاد بگیریم.

 

 

ترفندهای بازی پوکر 2021 کاربردی تره؟

 

ترفندهای 2012 بازی پوکر کاربردی تره؟

سفری که در دنیای پوکر شروع میکنین، اکثرا نکات زیادی‌ رو بهتون یاد میده. اما این شما هستین که باید در زمان درست ازش استفاده کنین تا بهترین نتیجه براتون رقم بخوره.

اگه بازیکن باتجربه‌ای تو بازی پوکر آنلاین هستین، باید سراغ مقالات پیشرفته‌تر برید یا مسابقات WSOP رو با دقت ببینین، سطح این مسابقات اونقدر بالاست که شما رو با دنیای جدیدی از بازی پوکر آشنا میکنه!

اما برسیم به این مقاله؛ این مقاله برای تازه‌کارهاست! دقیقا همون‌هایی که با گرفتن ورق‌های پوکر نمیتونن خوشحالیشون‌ رو قایم کنن یا حتی عصبانیتشون از کارت‌های بدی که به دستشون رسیده، حتی از نوشیدن آب معدنی هم مشخصه!

بیاین ببینیم این ترفندهای بازی پوکر کجا به دردتون میخوره و چطور باید ازش استفاده کنین.

زبان بدن روشی برای پیروزی در پوکر

 

زبان-بدن-روشی-برای-پیروزی-در-پوکر

زبان بدن در بازی پوکر یکی از بهترین راهکارهاییه که میشه برای رسیدن به اطلاعات بیشتر درباره حریف و نقاط ضعف و قدرتشون استفاده کرد. بعضیا میگن این روش حتی از پوکر فیس بودن هم نتیجه بخش‌تره! باید بتونین از زبان بدن حریف به نفع خودتون استفاده کنین، اما چجوری؟

 

 

خب همه می‌دونیم که بخش بزرگی از پوکر لایو خصوصا در مسابقات پوکر، اینه که بتونیم حتی وقتی که حریف هیچ حرفی به زبون نمیاره هم، ازش نکته‌ای ‌رو دربیاریم و برنده بازی بشیم و اینجا زبان بدن هست که به کمکمون میاد.

البته باید یک نقشه ذهنی از نحوه عملکرد حریف به صورت پیش فرض داشته باشین و بعد به دنبال انحرافاتش برین. این انحرافات اطلاعات زیادی ‌رو بهتون میده.

درواقع ممکنه حریف همه نشونه‌ها و علایم بلوف زدن رو به ما ارائه بده، اما درواقع هدف دیگه‌ای داشته باشه. اگه نتونین اینجا نکته انحرافیش ‌رو پیدا کنین، خب مسلما بازنده بازی جذاب پوکر میشین. چقدر تو این ترفندهای بازی پوکر موفق هستین؟ می‌دونین که میشه با نگاه کردن به این قسمت‌های بدن، متوجه خیلی چیزها بشید:

  • چشم‌ها
  • دهان
  • ضربان قلب
  • صدا
  • دست‌ها
  • محافظ کارت
  • تمام بدن

البته باید مواظب باشین. حریف هم میتونه از زبان بدن شما استفاده کنه و یک دستی بزنه! پوکر، بازی لحظه‌هاست، باید از هر لحظه‌اش بهره ببرید و حواستون جمع باشه.

پوکر فیس میانبری کم نظیر

 

پوکر-فیس-میانبری-کم-نظیر

پوکر فیس بودن دقیقا چیزیه که فقط با تمرین میشه بهش رسید. پوکر فیس حالت چهره‌ایه که به هیچکس خیانت نمیکنه. با ساختن حالت Poker Face برای خودتون، هیچ اطلاعاتی‌ رو به دست حریف نمیدید و نقطه ضعفی از خودتون به جا نمیزارین.

 

 

خیلی مهمه که بازیکن تو بازی پوکر تا حد امکان کمتر صحبت کنه و واسه همین داشتن پوکر فیس خیلی مهمه. پوکربازهای حرفه‌ای وقتی درگیر یک دست هستن، ارائه اطلاعاتشون باید صفر باشه، اونا چهره بدون بیانشون‌ رو حفظ میکنن. اصلا به همین دلیل بود که حالت چهره پوکر فیس به وجود اومد.

بیشتر بخوانید  سایت شرط بندی 5000 تومان + {لینک ثبت نام}

چطور میشه پوکر فیس بود؟

باید ارتباط چشمیتون‌ رو با حریف حفظ کنین، هرموقع که چشم از حریف بگیرین، دارین یک پیام رو بهش میرسونین. پیامی که میتونه شما رو بازنده بازی کنه. فکتون ‌رو تو آروم‌ترین حالت نگه دارین. لب‌ها رو کنار هم بزارین و فک ‌رو آروم نگه دارین.

مستقیم به جلو نگاه کنین و دقت داشته باشین برای اینکه پوکر فیس شما بهم نریزه هرگز از گوشه چشم به سمت چپ یا راست نگاه نکنین. اینها همه چیزهایی هستن که میتونن سرنخی رو به رقیب بدن و ورق رو تو بازی پوکر به نفع اون تغییر بدن. حتی بالا اومدن بیش از اندازه ابرو میتونه در حالت پوکر فیس شما اختلال ایجاد کنه.

معمولا پوکربازها از عینک آفتابی استفاده میکنن، این اکسسوری دوست داشتنی و پرکاربرد به حفظ حالت پوکر فیس کمک میکنه تا دیگه نگران چشم‌هاتون نباشین. حتی اگه نور کافی تو محیط هست، باز هم میتونین از عینک آفتابی استفاده کنین، هیچکس به شما ایراد نمی‌گیره.

با بلوف زدن، راه پیروزی را هموار کنین

 

با بلوف زدن، راه پیروزی را هموار کنین

اگه بدون بلوف زدن، پوکر بازی کنین انگار بازی رو نصفه انجام دادین. ممکنه معقول به نظر بیاد اما این یک رویکرد خیلی محتاطانه‌ست که اکثرا تازه کارها انجامش میدن. یک پوکرباز حرفه‌ای، هر زمان که فرصتی براش پیش میاد باید به دنبال سود بیشتر باشه و این کار نه فقط از طریق پوکر فیس بودن، بلکه از طریق بلوف زدن هم امکان‌پذیره.

 

 

بلدید بلوف بزنین؟ واسه بلوف زدن باید اعتماد به نفس زیادی داشته باشین و نشون بدین که هیچ ترسی از کاری که دارین می‌کنین ندارین. البته موقعیت‌سنجی هم خیلی مهمه. این کار باید در بهترین موقعیت انجام بشه تا بهترین نتیجه ‌رو داشته باشه.

این استراتژی برای بردن در پات‌های سنگینه و یک پوکرباز حرفه‌ای خیلی خوب میدونه که تو همه دست‌های پوکر نباید بلوف بزنه، چون نشستن پای میز پوکر و بازی کردن فقط بلوف زدن نیست! ترفندهای بازی پوکر دیگه‌ای هم هست که تو این مقاله از خوش شانس، دربارش صحبت کردیم مثل پوکر فیس بودن و استفاده از زبان بدن!

این ترفندها یعنی پوکر فیس، بلوف زدن و زبان بدن همگی در نهایت یک تجربه بی‌نظیر و متفاوت رو برای شما رقم میزنن.

 

از فولد دادن نترسید

 

از فولد دادن نترسید

هرگز و در هر شرایطی که هستید، نباید از فولد دادن بترسید. بعضی از بازیکنان حرفه ‌ای عقیده دارن که فولد دادن بجا یک هنر به حساب میاد که همه این هنر رو ندارن.

در بیشتر شرایط تصمیم گرفتن برای اینکه باید کال کنیم و یا فولد دهیم اصلا کار آسونی نیست. چرا که فولد دادن کارت‌ ها تو بازی پوکر، می ‌تونه کار سختی باشه.

بدون اینکه بخواین در نظر بگیرین که چقدر بازیکن باهوشی هستین، باید اینو بدونین که تو همه شرایط حق با شما نیست.

شما هم ممکنه گاهی تصمیم اشتباهی بگیرین و این اشتباهات زمانی به اوج خودش می رسه که بخواهین بدون هیچ آگاهی از شرایط بازی، تصمیم بگیرین که کال کنین یا فولد بدین.

گاهی پیش میاد که شما ناچار میشین دستی رو که می تونستین به راحتی برنده باشین به دلیل تصمیمات غلط در بازی، فولد بدین. تو این حالت اصلا از فولد دادن نترسین و فقط به دست بعدی فکر کنین.

باید تصمیم بگیرین که دیگه هرگز اشتباهات اون دست رو انجام ندین. فقط بازیکنانی میگن که هیچ وقت بلوف نخوردیم که اصلا فولد ندادن و سرنوشت بدی هم در انتظار اونا هست.

اونا معمولا با دست‌ هایی که باخته هست کال می ‌کنن و این کال کردن بیش از حد، مانع میشه که بتونن تو بازی پوکر های آینده هم برنده باشن. البته باید دقت کنین که زودتر از زمان لازم فولد نکنین، چون باعث ضررتون میشه.

بهترین زمان برای فولد دادن، وقتی هست که متوجه شدین دست شما لو رفته و با فولد دادن از ضرر های بیشتر جلوگیری می کنین.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
این مقاله را به اشتراک بگذارید
1 نظر
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

[…] شنیدین میگن؛ فلانی تو بازی پوکر بلوف زد و تونست چند صد میلیون پول برنده بشه! بزارین […]

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x